Kedves Barsis Szülők, Diákok!

Kedves Érdeklődők!

Tisztelettel és szeretettel köszöntök minden látogatót a Barsi Dénes Általános Iskola honlapján!

Honlapunkon keresztül betekintést nyerhetnek iskolánk mindennapi életébe, programjainkba, pályázatainkba. Megmutatjuk jelenünket, hétköznapjainkat, sikereinket, emlékezetes pillanatainkat. Kérem, ismerkedjen meg intézményünkkel!
Fontos feladatunknak tekintjük az alapkészségek és az általános műveltség megszerzését, a tanulók személyiségének sokoldalú fejlesztését, a tehetséggondozást, a felzárkóztatást, a tanulási nehézségekkel küzdők segítését és a diákok felkészítését a sikeres továbbtanulásra. A nevelő-oktató munka mellett igyekszünk iskolánk hagyományait megőrizni.
Iskolánk pedagógusai mindent megtesznek azért, hogy tanulóink képességük szerint tanuljanak. Arra törekszünk, hogy alkalmazható tudást adjunk diákjainknak.
Tisztelettel köszönöm minden szülő iskolánkba vetett megtisztelő bizalmát! Gyermekeink nevelésében, tanításában csak együtt, együttműködve tudunk célokat elérni. Higgyék el, nagyon fontos, hogy az iskolás évek alatt rendszeresen ellenőrizzék az otthoni felkészülését, a szóbeli és írásbeli feladatokat, folyamatosan tartsanak kapcsolatot a gyermeküket tanító pedagógusokkal. Formáljuk együtt gyermekeinket, és ezáltal jövőnket! Mert „Olyan lesz a jövő, amilyen a ma iskolája.” (Szent-Györgyi Albert)
Nyitott iskola vagyunk. Várjuk a kedves Szülőket a fogadó órákra, szülői értekezletekre, nyílt napokra és rendezvényeinkre. Kérem a tisztelt látogatót, hogy ismerje meg intézményünket, szerezzen minél több információt rólunk honlapunkon keresztül is, s ha felkeltettük érdeklődését, arra biztatom, hogy látogasson el hozzánk személyesen is.

Hasznos időtöltést kívánok!

Szabóné Tóth Marianna intézményvezető