Iskolánk egyik volt tanítványa, a „Van ez a könyv” oldal szerkesztője, az olvasás népszerűsítése érdekében felhívja a diákok figyelmét, hogy írjanak ajánlót a kedvenc könyvükről - magyartanáraik segítségével - hátha másnak is megtetszik és szívesen elolvasná.
Ha kész, küldjék el a szerkesztőnek a "Van ez a könyv" Facebook oldalra, vagy a "van.ez.a.konyv" Instagram oldalra, majd egy kis szerkesztés után a legjobbakat megjeleníti és gondoskodik számukra a következő könyvről!
Így tett három 7. osztályos tanulónk is, akik ajándékutalványt kaptak, melyet egy újabb könyv vásárlására fordíthatnak.
- Füleki Fruzsina - Riley Baker: Lopott szerencse című könyvről készített ajánlót,
- Todorasku Kira - Leiner Laura: A Szent Johanna gimi című könyvről készített ajánlót,
- Tóth Adrienn Szvetlána- Böszörményi Gyula: Rémálom könyvek-ről készített ajánlót.